středa 15. července 2015

Unboxing #2


V dohledné době poslední unboxing, jelikož mě čeká velké šetření na důležitější věci, tak se pojďme podívat co tady máme! ^^

Minulý týden mi přišla kniha "Jsem roztříštěná" od Tahereh Mafi, kterou jsem odkoupila od jedné paní za symbolickou cenu. Rozhodla jsem se tak proto, že jsem na vašich stránkách četla kladné recenze, i když to bylo spíše na anglickou verzi. I tak jsem na ni ale zvědavá a doufám, že mě nezklame a budu se těšit na další díly z téhle série ^^Druhý balíček mi přišel od albatrosmedia.cz. Jediné co mě zde naštvalo bylo, že byli knížky zabalené pouze v papíru a ještě tak nepěkně, že rohy od obálky "Elita" jsou trochu poničené, ale tak nedá se nic dělat. I tak jsem za knížky ráda, hlavně za druhý díl L.A. Candy - Malé sladké lži na který se těším snad už rok a konečně se mi ho podařilo dostat za přívětivou cenu! ^__^ No a pak dlouho očekávaná "Elita" od Kierry Cass. Opravdu jsem na ni zvědavá a jak už jsem několikrát zmínila taky se bojím, že mě nenadchne stejně jako první díl, ale budu pevně doufat, že to bude lepší. I když hlavní hrdinka bohužel asi nikdy nebude :D Jak ráda bych jí dala za uši... a myslím, že v tom nejsem sama.


3 komentáře:

 1. Malé sladké lži bych si hrozně ráda přečetla. :)
  http://readingwithlu.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. To jsou krásky :) Ani jednu z nich jsem zatím nečetla, jen první díl L.A Candy :) Ale na všechny se chystám, vypadají moc dobře :) Přeju pěkné čtení :)

  OdpovědětVymazat
 3. Kurňa tu Elitu taky potřebuji, to se mi zase nákup prodraží asi :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře! ^__^