pátek 17. července 2015

TAG #1 : The Courtship BookTenhle TAG jsem převzala od Reading with Lucy, nebyla jsem nijak "nominována", ale zalíbil se mi a proto jsem se rozhodla že jej udělám ^^


1.Fáze - První přitažlivost
(Kniha, kterou sis koupila kvůli krásné obálce)
Vždycky jsem si říkala, že bych si neměla knížky vybírat podle obálky, ale hold některé jsou tak krásné...že se odolat prostě nedá. V poslední době to byla zrovna knížka Selekce od Kierry Cass, která mě ale bohužel i trochu zklamala.


2.Fáze - První dojem
(Kniha, která tě dostala svou anotací)
Docela dost těžká otázka, protože mě tak zaujalo dost knížek, ale vyberu asi Lunapark od Stephena Kinga. Četla jsem ji minulý rok a byla jsem z ní maximálně nadšená!

3.Fáze - Sladké řeči
(Kniha, která tě dostala díky stylu, kterým je napsaná)
Rozhodně bezkonkurenčně a bez přemýšlení Hvězdy nám nepřály. Skvělá knížka a stejně tak je i skvěle napsaná.


4. Fáze - První rande 
(První díl série, který tě přiměl pořídit si zbytek)
Mám doma jen jednu sérii a to Matched od Kelly Condieové. První díl jsem dostala na narozeniny a uchvátil mě natolik, že jsem si musela dokoupit poslední dva díly :)
5.Fáze- Pozdní noční hovory 
(Knížka,která tě přiměla zůstat vzhůru)
Stalo se to u dvou knížek, kdy i když mě bolely oči a chtělo se mi strašně spát, tak jsem četla stále dál a dál, dokud jsem to nedočetla. Vyberu však jednu a to Pět od U. Poznanski.6.Fáze- Vždycky v mé mysli 
(Knížka,o které jsi nemohla přestat přemýšlet)
Záludná otázka...já vždycky nad každou knížkou přemýšlím, když ji čtu i když jsem ji dočetla a zrovna si nějakou nerozečetla...Nejvíce asi u prvního dílu Divergence.
7.Fáze- Fyzické sblížení 
(Knížka,která tě zaujala tím,jaká je na omak)
Bezkonkurenčně série knih Tajemství.
8. Fáze - Setkání s rodiči 
(Knížka, kterou bys doporučila rodině a známým)
Jelikož jsou starší a baví je, pokud já vím, romány. Tak asi knížku, co jsem zrovna dočetla a to Stalo se včera v noci od Adele Parks.

9. Fáze - Přemýšlení nad budoucností
(Knížka nebo série, u které jsi si jistá, že ji budeš číst ještě mnohokrát)
Tohle je pro mě hodně těžká otázka, protože ani jednu knížku jsem nikdy nečetla dvakrát, protože si všechny příběhy dobře pamatuji, zvláště když je mám doma a díky tomu když se na ně podívám, mi přeběhne před očima celý jejich příběh... opravdu nemám potřebu číst nějakou knížku dvakrát, ale kdybych si měla opravdu vybrat... tak by to byla asi série Vampýrská Akademie...

10.Fáze- Sdílej lásku
Koho do TAGu označuješ?
Nevím jak často kdo navštěvuje můj blog, ale ráda bych do Tagu označila slečnu co vede blog Mezi nebem a peklem  a slečnu z Knižní putování ^__^

3 komentáře:

 1. Výborný tag :) Selekce má nádhernou obálku :) Pět mě taky donutila zůstat vzhůru až dlouho do noci a VA mě asi taky nikdy nepřestane bavit :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jé tak to jsem ráda, že jsi ho udělala. :)
  http://readingwithlu.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Jak říká Aires´s world of books: Selekce má vážně nádhernou obálku <3

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře! ^__^