středa 21. září 2016

Knižní výzva na rok 2016: 40 knih přečteno!


Tak trochu jsem zaspala dvě desítky knih, které jsem chtěla zveřejnit jako "splněno v knižní výzvě", ale bohužel se mi to z hlavy pokaždé nějak vytratilo a tak tu mám tentokrát nášup 20 knih, které jsem jako další přečetla v tomhle roce.

Už teď jsem pokořila svůj rekord za minulý rok (30 knih) a jsem na sebe hrdá. Tolik skvělých příběhů jsem ještě nikdy nepřečetla, i když zde byly i nějaké "pády". Zrovna před pár dny jsem přečetla knihu, na kterou jsem se snad rok těšila a nakonec přišlo velké zklamání...


No pojďme si tedy shrnout co jsem to tedy všechno přečetla.V minulém shrnovacím článku jsem také psala o dvaceti knihách tak tedy i teď vám představím dalších 20 přečtených knih.


Uběhly 4 měsíce a 20 knih opět zdoláno! Vím, že to není nějaké převratné číslo, ale já si knihy radši vychutnávám, než abych je četla jedním dechem a pak je vypustila za pár měsíců z hlavy. 
Obdivuji ty, co mají přečteno (co jsem už tak jedním okem viděla) 80 knih a více. To je pro mě naprosto neskutečný. Nechápu jak mohou ti lidé tak rychle číst, to snad nemohou ani dělat nic jiného než jenom číst, to bych já tedy asi nezvládla. Ale opravdu velký potlesk pro ty z vás co máte více jak 60 knih za sebou. Smekám :-)

A jak jste na tom vy? Kolik knih už máte za sebou? Dosáhli jste už svého cíle nebo máte ještě něco před sebou?
Četli jste některou ze zmíněných knih?

S pozdravem Mrs. Jungová!

2 komentáře:

 1. Gratuluji! Vidím, že jsi četla samé krásné tituly :)
  Já jsem momentálně na čísle 94, takže jsem na sebe velmi pyšná :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě na Tebe jsem si vzpomněla, když jsem zmiňovala těch 80 knih hh :D Tak ať se ti daří i nadále! ^^

   Vymazat

Děkuji za vaše milé komentáře! ^__^