pondělí 11. září 2017

Knižní přírustky: Srpen 2017 #6


Článek "Knižní přírůstky" tu nebyl zhruba od března, jelikož jsem až doposud stihla vždy zveřejnit rozbalovací články, ale bohužel tentokrát mi to nevyšlo podle plánu a tak jsem si řekla, že pro vás tentokrát připravím článek tohoto typu. :-)

V minulém měsíci se mi moc knih nesešlo. Byly to pouze dvě fyzické knihy a dvě eknihy.První kniha, která mi dorazila byla recenzní výtisk od Omegy - "Maminčin mazánek" od Sarah Flint. Na tuhle knihu už si můžete i přečíst recenzi TU.


Druhou knihou byl taktéž recenzní výtisk a také od Omegy - "Snaž se nedýchat" od Holly Seddon. K téhle knize jsem se ještě zatím nedostala, ale doufám, že do dvou týdnů se k ní dostanu.


A jak jsem říkala na začátku pak tu mám dvě e-knihy, které jse si pořídila přes ereading.cz
Jsou to knihy "Lituji, čekají mě" od  Agnes Martin-Lugand a "Za zavřenými dveřmi" od B. A. Paris.


A kolik knih v srpnu přibylo vám? :-)

S pozdravem Mrs. Jungová!

6 komentářů:

 1. Moc pěkné nové kousky :) Lákají mě asi všechny, tak se těším na recenze :) Hezké čtení přeji :)

  OdpovědětVymazat
 2. Lituji, čekají mě a Za zavřenými dveřmi jsem si taky pořídila na ereadingu v té jejich super letní akci :) Jen nevím, kdy se k nim dostanu... Užij si čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem je právě pořizovala skrz jejich akci a i když také nevím kdy se k nim dostanu, tak se na ně teším.
   Měj se hezky ^^

   Vymazat
 3. Snaž se nedýchat právě čtu a musím říct, že se máš na co těšit, je to vážně pecka! Alespoň mně se moc líbí :-) Za zavřenými dveřmi byla taky super kniha. Skvělý výběr, snad se ti budou líbit :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ah, tak teď jsem napnutá a těším se ještě víc :D Snad dočtu Radku Třeštíkovou co nejrychleji abych se mohla do "Snaž se nedýchat" pustit :)

   Vymazat
 4. Já jsem teď v pátek byla v Levných knihách. Nechala jsem tam 230 korun, ale odnesla jsem si sedm knížek. Plus jsem jednu vyhrála. :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše milé komentáře! ^__^